Czy twoim celem jest dostanie się na aplikację adwokacką albo radcowską?
Jeżeli tak to wiemy jak Ci pomóc najlepiej przygotować się do egzaminu wstępnego na aplikację adwokacka lub radcowską. Reszta zależy tylko od Ciebie.

W trakcie kursu specjaliści z poszczególnych dziedzin prawa będą przekazywać swoją wiedzę z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych. Ponadto prowadzący zajęcia będą analizować na nich również pytania jakie w ostatnich latach pojawiały się na egzaminach wstępnych na aplikację. To wszystko pozwoli na lepsze poznanie treści aż 54 aktów prawnych, któe obowiązywać będą na egzaminie. Wiemy, że opanowanie i utrwalenie tak dużej liczny aktów prawnych nie jest łatwe, ale mamy na to sprawdzone sposoby.

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie:

W celu jak najlepszego przygotowania Państwa do egzaminu wstępnego przygotowaliśmy program zajęć składający się aż ze 123 godzin zegarowych, czyli 154 godzin lekcyjnych na studiach. Dla Państwa wygody zajęcia prowadzone będą w sobotę i w niedzielę. Grupy kursowe do 30 osób. Pierwszy zjazd odbędzie się w dniach 3-4 sierpień 2019 r., a ostatni 21-22 wrzesień 2019 r.. Zajęcia odbywać się będą na klimatyzowanych salach szkoleniowych w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny w centrum biurowo - szkoleniowym Euro Silesia przy ul. Ozimskiej 48 w Opolu, II P. Lokalizacja blisko centrum Opola, ok 200 m. od przystanku autobusowego, 15 min pieszo od Dworca Głównego w Opolu.

Program zajęć obejmuje omówienie wszystkich aktów prawnych, a nie tylko wybranych (szczegółowy zakres merytoryczny zajęć w zakładce "Program").

Zajęcia będą prowadzone przez prelegentów specjalizujących się w poszczególnych dziedzinach prawa, Wśród prelegentów są osoby wykonujące różne zawody prawnicze.Ponadto znaczna część z prelegentów jest również wykładowcami akademickimi posiadające stopień naukowy doktora lub ubiegający się o jego uzyskanie.

Zajęcia prowadzone są przez prelegentów znających specyfikę formie testowej egzaminu. Jest to o tyle istotne, że specyfika tej formy egzaminu wymaga innego sposobu uczenia się do niego i poznania sposobu podejścia do rozwiązania każdego pytania testowego. Należy pamiętać, że na egzaminie jest 150 pytań do rozwiązania w ciągu 90 minut, czyli średnio na każde pytanie przypada tylko 36 sekund. Wiemy również jaki stres towarzyszy zdawaniu tego egzaminu, dlatego postaramy się pomóc Państwu przygotować się w taki sposób, abyście mogli czuć się pewni swojej wiedzy, co zdecydowanie pomaga w trakcie egzaminu.

W cenie kursu każdy z uczestników otrzymuje od Nas publikacje książkowe pomocne przy przygotowaniu do egzaminu, a także dostęp do końca września 2019 r. do  Systemu  Informacji Prawnej Lex Gamma, wydawnictwa Wolters Kluwer Polska, oraz dostęp do platformy www.testy-prawnicze.pl, wydawnictwa C. H. Beck.. (szerzej na temat ww. publikacji książkowych i platform elektronicznych w zakładce "materiały"
Łączna wartość rynkowa wszystkich materiałów dla kursantów wynosi ponad 800 zł.

 

W trakcie kursu każdego dnia zjazdu zapewniamy dla uczestników bufet-kawowy oraz bufet kanapkowo-sałatkowy (szerzej w zakładce "poczęstunek")

 

Prawo to nie wszystko dlatego dbamy również o środowisko. W trakcie kursu w bufecie kawowym oraz bufecie kanapkowo - sałatkowego będą będą wykorzystywane opakowania i sztućce biodegradalne oraz podlegające recyklingowi.

 

Użyte materiały graficzne:
Logo plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Logo plik wektorowy utworzone przez rawpixel.com - pl.freepik.com
Logo plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com
Szkoła plik wektorowy utworzone przez freepik - pl.freepik.com

Masz pytania? Wątpliwości?
Zadzwoń do nas lub napisz. Tel. 662-263-868; e-mail: szkolenia@adwokatfilek.pl
Nie czekaj do ostatniej chwili. Zapisz się już dziś. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Miejsce szkolenia:
Centrum Biurowo-Szkoleniowe Eurosilesia, ul. Ozimska 48 w Opolu, sala nr 60, II piętro